GMD studio - výroba reklamy


O nás

Naše společnost byla založena v roce 1997 a již od samého začátku se specializuje na výrobu reklamy. Každým rokem rozšiřujeme výrobní technologie a v současné době dokážeme ve vlastní produkci splnit zákazníkům v oblasti výroby reklamy téměř jakékoli požadavky.

Také se nám podařilo vystavět nové výrobní prostory, které nám umožňují realizovat další rozvoj a nákup nových technologií.

Naší prioritou je vyhotovení zakázek ve špičkové kvalitě. To je samozřejmě možné pouze za předpokladu použití vysoce kvalitních vstupních materiálů a neustálého sledování nových trendů v oblasti výroby. Nedílnou součástí tohoto procesu je tým pracovníků, který má v daném oboru mnohaleté zkušenosti. Tyto zkušenosti uplatňujeme především při řešení různých speciálních požadavků našich zákazníků na potisky různých nestandardních materiálů, výroby specifických reklamních produktů atd. …

Nemalou část naší produkce tvoří potisk různých průmyslových tkanin, technických výrobků, obalů a jiné.

Nesnažíme se konkurovat nejnižší cenou, ale nekompromisní kvalitou v přiměřené cenové relaci. Prostě není možné docílit nejnižší cenové nabídky, aniž by to bylo na úkor kvality. Není nic horšího, než vybledlé a olupující se reklamy například na firemních automobilech, jak jsme tomu každým dnem svědky. Naštěstí stále přibývá klientů, kteří si uvědomují, že kvalitní reklama je pro ně vždy lepší a ve finále i levnější, než sice super levná reklama, ale spatně provedená.

Samozřejmostí je, že námi vyhotovenou reklamu doručíme na Vámi požadované místo a v případě potřeby reklamní panely a jiné také namontujeme.

Na následujících stránkách se Vám pokusíme popsat několik odvětví naší činnosti a zároveň ukázat pár fotografií z některých realizací.

Zároveň je nutné uvést, že oblast reklamy a tisku je tak široká, že není možné zde uvést výčet veškeré naší činnosti, a proto se neválejte na nás obrátit i v případě, že Vámi požadovaný produkt zde nenaleznete.

Na případnou spolupráci se těší tým pracovníků GMD Studia.
Naši přední dodavatelé jsou:

Bruxsafol Orafol 3M
Marabu Sericol Kay Premium Marking Films